Vacature Junior Concern Controller

Junior Concern Controller in Barendrecht

Over de functie

Als Allround Adviseur Concern Controller ben je een belangrijke schakel in het waarborgen van de professionele integriteit en de efficiënte uitvoering van onze diensten aan de burgers, instellingen en bedrijfsleven binnen onze gemeenten. Je komt hoofdzakelijk te werken binnen de volgende

Twee aandachtsgebieden:

 • Verbijzonderde interne controle: Voer gedetailleerde controles uit om de rechtmatigheid en doeltreffendheid van financiële en operationele processen te waarborgen;
 • Adviseren over de inrichting van Interne Controle.

Verder zijn er nog de volgende aandachtgebieden binnen de afdeling:

Integraal Prestatiemanagement:

 • Werk samen met de gemeenten om doelgericht prestatie-indicatoren bij de belangrijkste organisatiedoelen vast te stellen en te monitoren om zo de effectiviteit van ons beleid te meten en snel te kunnen reageren afwijkende trends en/of risicovolle ontwikkelingen;
 • Interne beheersing: Ontwikkel en implementeer strategieën voor het optimaliseren van de interne beheersingsprocessen binnen de organisaties;
 • Integraal Risicomanagement: Identificeer, analyseer en beheer risico's die van invloed kunnen zijn op de organisatie/doelen en stel samen met procesverantwoordelijken maatregelen voor om deze risico's te minimaliseren;
 • Onderzoek en statistiek: Voer diepgaande onderzoeken uit naar specifieke vraagstukken en presenteer bevindingen en aanbevelingen aan het management;
 • Gebruik statistische gegevens om trends te identificeren, ontwikkelingen te analyseren, te duiden en besluitvorming te ondersteunen.

Functie eisen

We zijn op zoek naar enthousiaste, gedreven collega die zichzelf in belangrijke mate herkent in het volgende persoonlijke profiel:

 • Academisch werk- en denkniveau.
 • Opleidingsniveau HBO/WO.
 • Analytisch denkvermogen en sterke probleemoplossende vaardigheden.
 • Uitstekende communicatieve en rapportagevaardigheden.
 • Zelfstandigheid en proactieve houding zijn belangrijk maar je bent ook een teamspeler.
 • Affiniteit met gemeentelijke processen en regelgeving is een pluspunt.
 • Affiniteit met het werken in een politiek bestuurlijke omgeving.
 • bereidheid om ook op locatie van het gemeentehuis in Ridderkerk of Albrandswaard te werken

Over het bedrijf

De organisatie is een instelling die zich richt op verschillende dienstverlenende taken binnen een bepaalde regio. De organisatie is betrokken bij diverse sectoren, waaronder sociale dienstverlening, burgerzaken, belastingen en mogelijk andere gebieden, afhankelijk van de specifieke taken die de organisatie heeft. De organisatie werkt doorgaans samen met lokale overheden en gemeenten om essentiële diensten te leveren aan de inwoners van het betreffende gebied. De doelstelling is vaak gericht op het bevorderen van het welzijn van de gemeenschap en het bieden van ondersteuning aan individuen en bedrijven op verschillende gebieden.

Solliciteer

Herken jij jezelf helemaal hierin? Dan ben jij de Junior Concern Controller die past bij Maandag®. Wij kijken uit naar jouw sollicitatie. Wie weet ziet jouw maandag er binnenkort net zo tof uit als die van ons.Functie:Accountants
Startdatum:02-02-2024
Ervaring:Starter
Educatielevel:HBO
Contracttype:Vast
Salaris:3600 – 5800
Uren per week:24 – 36

Heb je interesse in deze vacature en wil je graag op deze functie solliciteren? Neem dan contact op met Maandag via jurgen.corte@maandag.nl of #ERROR!. Of bezoek hun website https://www.maandag.nl.

Deel de vacature:

Redactie Ridderkerkkrant

Leuk dat je een van de recent geplaatste vacatures hebt geopend via de ridderkerkkrant. Hopelijk vind je een baan die bij je past en waar je gelukkig van wordt!

 1. Vacatures Ridderkerk
 2. Junior Concern Controller Maandag 02-02-2024

Bekijk ook andere vacatures